TESTLER

EUROLAB Testler

EUROLAB ile ürün ve hizmetlerinizin kalite, güvenlik, sürdürülebilirlik ve performans standartlarını nasıl karşıladığını ve aştığını değerlendirin.

Laboratuvar testlerinden yasal düzenlemelere uyum ve ötesine, ürünlerinizin değerini ve pazarlanabilirliğini EUROLAB 'ın test ve belgelendirme hizmetleriyle geliştirin.

Bugünün pazarı karmaşık. Küreselleşme dünyayı değiştirdi, yeni pazarlar, arz kaynakları, düzenlemeler ve ürünler açtı. Gezinmenize yardımcı olabiliriz. Saha ve kurum içi laboratuar test hizmetlerimiz, üretim sürecini optimize etmek ve ürününüzü hızlı ve ekonomik bir şekilde pazarlamak için ihtiyaç duyduğunuz verileri sağlar. Intertek’in test ve belgelendirme hizmetleri, ürünler, bileşenler, hammaddeler, siteler ve tesisler için kalite, performans, mevzuata uygunluk, güvenlik, kıyaslama, değerlendirme, doğrulama, analiz ve diğer gereklilikleri destekler.

Yıllara yayılan tecrübemizle uzmanlarımız ve global kaynaklarımız test, zaman çizelgesi ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donatılmıştır. Mevzuat değiştikçe ve teknoloji yaratıldıkça veya geliştirildiğinde, bilgi ve endüstri uzmanlığımız ürünlerinizin ve işinizin gelişen talepleri karşılamaya hazır olmasını sağlar.

İşletmenizin sürekli ilerlemesini sağlamak için ürününüzü hızlı, sorumlu ve ekonomik bir şekilde piyasaya sürmenize yardımcı oluyoruz.

TEST BAŞVURUSU
Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp